444 5 350
Ofton İnşaat Menu

Popüler Projeler

Istanbul Taksim’de İstanbul Taksim’de akıllı bina konseptiyle tasarlanan The Elysium Hotel, modern teknolojinin tüm imkânlarını barındırırken, iç mimarisi de Beyoğlu’nun klasik atmosferine ve doğal dokusuna uyumluluk gösteriyor.

Taksim’de yükselen The Elysium Hotel, 80 m² ile 180 m² arasında değişen toplam 130 suit dairesi, 68 studio odası ve 2 penthouse ile İstanbul Lounge Restorantı ve barı, SPA ve fitness merkezi ile size şehrin enerjisiyle bütünleşecek yepyeni bir yaşam vaad ediyor.

The Elysium Hotel sakinlerine, dilerlerse tercihe göre suitlerini günlük, haftalık, aylık, yıllık şekilde kiraya verebilme seçeneği de sunuyor. Bu sayede yatırımcılar orta vadede yatırımlarının karşılığını geri alırken, uzun vadede de yüksek kârlılık fırsatını yakalayabiliyor. Bu sebeple yatırımcıların da gözdesi olan proje, İstanbul’un değişmez yaşam merkezi Taksim’de olması sebebiyle yerli yabancı tüm müşterilerini memnun etmektedir. Kültür, sanat, ticaret ve eğlencenin merkezinde, Ofton ayrıcalığıyla yüksek standartlarda modern bir yaşam keyfi sizleri bekliyor.

HIZLI MENÜ