Elysium Soul Beyoğlu

Elysıum Soul Beyoğlu

Ofton Elysium Soul Beyoğlu


proje hakkında

İstanbul’un sosyal, kültür,sanat ve eğlence merkezi Beyoğlu’nda yer alan Elysium Soul Beyoğlu, 221 daire ve 4 ticari ünite olmak üzere toplam 225 bağımsız üniteden meydana gelmektedir.Mimari konsepti Çamoğlu Mimarlık, iç mimari konsepti Melike Battal Tasarım Ofisi tarafından tasarlanan proje 7 katlı iki bloktan oluşmaktadır. Toplam 6.612 metrekare alan üzerinde konumlanan Elysium Soul Beyoğlu’nda farklı tiplerde ve modüler 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tipleri yer almaktadır. Blokların arasında ise 840 metrekare geniş bir peyzaj alanı bulunmaktadır.Proje içerisinde konumlandırılmış kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odasının yanında butik bir alışveriş merkezi de hizmet verecektir.

Elysıum Soul Beyoğlu:

Konut Sayısı   : 211 Konut, 4 Ticari
İnşaat Alanı    :30.498 m2
Konut Tipleri  : 1+0, 1+1, 2+1,1+1 Dubleks,2+1 Dubleks,3+1 Dubleks

Lokasyon
Taksim bölgesine 1 km (5 dakika mesafede),
Metro’ya 1 km,
Nişantaşı’na 2 km (10 dakika mesafede),
Dolmabahçe Sarayı’na 2 km,
Galata Kulesi’ne 2 km,
City AVM’ye 2,5 km,
Cevahir AVM’ye 5km,
Zorlu AVM’ye 6 km,
15Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6,5 km,
Kanyon AVM’ye 7km

PROJE GENEL BİLGİLERİ

01

Bilgi Üniversitesi’nin eski arazisinde yer alan Elysium Soul Beyoğlu, 6.610 metrekare alan üzerine modüler  imari tekniğiyle inşa edilerek 1+0, 1+1, 2+1 ve bahçe katı ile teras bahçeli çatı dubleksleri olmak üzere toplam 221 bağımsız birim ve 4 adet ticari alandan oluşuyor.

02

Beyoğlu’nda keyifle alışveriş yapabileceğiniz, dünyaca ünlü markaların yer aldığı mağazalara, moda ve alışveriş
merkezlerine kolayca gitmek mümkün. City’s Nişantaşı’ndan Zorlu Center’a, Cevahir’den Trump’a, Kanyon’dan, Metrocity ve Özdilek’e kadar İstanbul’un en çok ziyaret edilen AVM’lerine hızlıca ulaşabileceksiniz.

03

Beyoğlu’nun tüm sosyal imkanlarını size yaşatacak Elysium Soul Beyoğlu, kendi ayrıcalıklarını sunmayı da ihmal etmiyor. Size özel kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim zinde kalırken spor merkezi ile formunuzu koruyabileceksiniz. Ayrıca sauna ve buhar odası ile günün stresini üzerinizden atabileceğiniz gibi ruhunuzu da tazeleyebileceksiniz.

04

Kafelerden ve tarihi restoranlardan gece hayatını doyasıya yaşayabileceğiniz eğlence mekanlarına kadar birçok seçenek elinizin altında olacak. Çiçek Pasajı’ndan Nevizade’ye, Cezayir Sokağı’ndan Asmalı Mescit’e, Nişantaşı’ndan Karaköy’e İstanbul’un popüler eğlence mekanlarının hepsine bir adım mesafede olacaksınız.

PROJE GÖRSELLERİ

DİĞER BİLGİLER

Proje Bilgileri

Elysium Soul Beyoğlu; İstanbul’un en gözde semtlerine, ulaşım ve bağlantı noktalarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere ve en çok tercih edilen eğitim kurumları ile birlikte tarihi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Taksim 1,5 dakika, Maslak-Taksim M2 metro hattı 2 dakika, Nişantaşı, Şişli, Karaköy ve Beşiktaş 5 dakika Marmaray Hattı 7 dakika ,Atatürk Havalimanı 20 dakika
 
 
 
Statü Satışta
Websiteofton.com.tr/portfolio/beyoglu/

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz?

EvetHayır