Elysium Serenity Kandilli

elysıum serenıty KANDİLLİ

Ofton Elysium Serenity Kandilli


proje hakkında

5.465 metrekare arazi içerisinde, toplam 3 blok ve 75 daireden oluşmaktadır. 50,71 – 125,9 metrekare arasında değişen alanları ile 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1  formatlarında, flats ve dubleks daire seçenekleri sunan Elysium Serenity Kandilli, her zevk ve ihtiyaca hitap ederken eşsiz bir yaşam ve yatırım fırsatını da beraberinde vermektedir. Tasarımının Çamoğlu Mimarlık tarafından yapıldığı projenin iç tasarımı Melike Battal Tasarım’a aittir.

İstanbul’un sakin ve nezih semtlerinden Kandilli’de yer alan Elysium Serenity Kandilli, rahat nefes aldıran doğa ile iç içe yapısı ve açık-kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezleri ile sosyal imkanları şehre yakın ve huzurlu bir yaşamı tercih edenlere hitap ediyor.

 

PROJE GENEL BİLGİLERİ

01

Eski İstanbul’un, eski mahalle kültürünün hala devam ettiği, tarih kokan sokaklarında yaşıyorsunuz. Üstelik her istediğinizde şehrin merkezinde, şehrin o hareketli kıpırtısının içindesiniz. Elysium Serenity Kandilli’de işinize, okulunuza, her yere rahatça ulaşımın tadını çıkarabilirsiniz.

02

Özel peyzajlı bahçeleri, site içindeki açık–kapalı yüzme havuzu, saunası, buhar odası ve spor merkezi ile burada günün yorgunluğundan arınabileceğiniz ve sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz sosyal imkânlara sahip olacaksınız.
 
 
 

03

Elysium Serenity Kandilli, konforuyla olduğu kadar konumuyla da muhteşem. Boğaz’a yürüme mesafesinde, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün hemen yanında. Elysium Serenity Kandilli’den ister deniz, ister karayolu ile Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki tüm merkezi noktalara ulaşmak inanılmaz kolay.

04

Ofton İnşaat güvencesiyle sizlere mükemmel bir yatırım fırsatı sunan Elysium Serenity Kandilli, 5.461 m2 arazi
içerisinde, 75 dairelik az katlı 3 bloktan oluşuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 formatta flat ve dubleks daire seçenekleri ile size keyifli bir yaşamın anahtarını sunuyor.

PROJE GÖRSELLERİ

DİĞER BİLGİLER

Proje Bilgileri

Konut Sayısı  :90
İnşaat Alanı  :12.965 m2
Konut Tipleri  : 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 1+1 dubleks bahçe ve çatı 2+1 dubleks bahçe ve çatı
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 4.2 km
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5.5 km
Denize yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Statü Satışta
Websiteofton.com.tr/portfolio/kandilli/

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz?

EvetHayır