Elysium Elit Koşuyolu

ELYSIUM ELIT KOŞUYOLU

Ofton Elysium Elit Koşuyolu


proje hakkında

Elysium Elit İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda 10.000 m2’lik bir alanda yer alan 2 bloktan oluşmaktadır. 86 daire ile sınırlı butik projede, 15 katlı A blok ve 7 katlı B bloğun hemen altında 6.500 m2’lik alana sahip dışarıya açık alışveriş merkezi bulunmaktadır. Tasarımının Çamoğlu Mimarlık tarafından yapıldığı projenin iç tasarımı ünlü mimar Melike Battal’a aittir.

54 adet rezidansın yer aldığı A Blok’ta 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerine sahip 197,69 m2 ile 253,99 m2 aralığında yaşam alanları ve son iki katında ise iki adet dubleks daire seçeneği mevcuttur.

32 adet 1+1 ve 2+1’lerden meydana gelen B Blok’ta istenildiği takdirde Home Office yetkilendirmesi imkanı sunulmaktadır. B blok içerisinde bahçeli, teraslı iki adet 182 m2 ve 187 m2’den oluşan dubleks daire yer almaktadır. Ayrıca, fitness, sauna, kapalı ve açık havuz, yürüyüş parkurlarının da dahil olduğu tüm sosyal alanlar projede mevcuttur.

Metrobüse 5 dakika
Deniz Otobüslerine 5 dakika
15Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakika mesafede yer almaktadır.

PROJE GENEL BİLGİLERİ

01

Elysium Elit Koşuyolu, arzuladığınız konforu ve özlediğiniz semt hayatını, şehrin en merkezi ve değerli noktalarından birinde, Koşuyolu’nda size sunuyor. Temiz havası ve yeşilliğiyle Koşuyolu, bugün Anadolu Yakası’nın yaşam kalitesi en yüksek ve hayat dolu semtlerinden biri olma özelliğini koruyor.

02

Elysium Elit Koşuyolu, sıra dışı mimarisi, akıllı ev teknolojileri ve en rafine formlarla öne çıkan benzersiz stiliyle sizi her detayıyla kusursuz bir hayata çağırıyor. Zengin bir hayatı, içinde nefes aldığınız bir sıcaklıkta, zevklerinizi ve yaşam biçiminizi yansıtan bir doğallıkta sunuyor.

 

03

Elysium Elit Koşuyolu, 3,5+1 ve 4,5+1 geniş daire seçenekleriyle ailenizle birlikte rahat nefes alacağınız lüks bir yaşam alanı yaratıyor. Akıllı ev teknolojileriyle konforlu ve güvenli bir yaşama kapı aralarken; ünlü kafe ve restoranları, nezih semt hayatı ve günün her saati canlı çevresiyle arzuladığınız yaşamı sunuyor

04

Konut Sayısı  : 86 Konut, 15 Ticari
İnşaat Alanı  : 27.525 m2
Konut Tipleri  : 1+1, 2+1, 3.5+1, 4,5+1
Metro’ya 1 dakika
Marmaray’a 1 dakika
Avrasya tüneli’ne 3 dakika
Arabalı Vapur İskelesi’ne 5 dakika

PROJE GÖRSELLERİ

DİĞER BİLGİLER

Proje Bilgileri

Elysium Elit Koşuyolu, 6.276 m2’lik bir alanda sadece 86 rezidansın yer aldığı, 2 bloktan oluşuyor. Projenin çevresinde yer alan, 6.500 m2’lik alan, seçkin restoran, kafe ve mağazalarla hem projeye hem Koşuyolu’na değer katıyor.

Statü Satışta
Websiteofton.com.tr/portfolio/kosuyolu/

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz?

EvetHayır