Elysium Miramar Bodrum

ELYSIUM MIRAMAR BODRUM

Ofton Elysium Miramar Bodrum


proje hakkında

Bodrum’un merkezinde muhteşem deniz, doğa, marina, Bodrum kalesi ve adalar manzaralı 22 dönüm arazi üzerinde hayata geçmektedir. Tasarımının Proce Mimarlık tarafından yapıldığı projenin iç tasarımı Melike Battal Tasarım’a aittir.

23 adet ikiz, toplam 46 adet 3+1 tipinde, 196 metrekarelik villadan oluşan projede 4 adet 4+1 tipinde, 204 metrekarelik lüks penthouse bulunmaktadır. Minimal ve rafine çizgiler ile tasarlanan villaların her birinde müstakil havuz ve bahçesi bulunmaktadır. Her Penthouse dairenin çatı terasında muhteşem manzaralı yüzme havuzu ve kitchenette bulunmaktadır. 24 saat özel asistan ve site güvenliği, ayrıca opsiyonel housekeeping hizmeti gibi servisler de ev sahiplerine sunulmaktadır.

Ayrıca talep doğrultusunda 12 ay asistan hizmeti de verilebilecektir. Bu hizmet dahilinde; havaalanı karşılama, ev temizliği, çocuk bakımı, günlük housekeeping hizmeti, evin yaz-kış bakımının yapılması ve her an yaşamaya hazır tutulması, mutfak alışverişi yapma vb hizmetler de verilmektedir.

Konut Sayısı  : 46 dubleks villa ve 4 penthouse ,
İnşaat Alanı  : 10.996 m2,
Konut Tipleri  : 3+1, 4+1,
Bodrum Özel Hastanesine ve Devlet Hastanesine 500 m,
Bodrum merkeze 1 km,
Yat ve liman sahilleri’ne 1.4 km,
Havaalanı’na 30 km mesafede yer almaktadır.

Proje Genel BİLGİLERİ

01

Elysium Miramar Bodrum, Bodrum’da hayatın, denizin, eğlencenin merkezinde, hayallerinizdeki gibi bir yaşam sunuyor. Bodrum Kalesi, marina, şehir, doğa ve Kos Adası’na bakan nefes kesici deniz manzarasıyla tam yaşamak isteyeceğiniz yerde.

02

Elysium Miramar Bodrum’un çatılarında özel havuzları ve kitchenette’leri bulunan penthouse’lar son derece rafine ve kentli bir ruhu Ege sıcaklığında bir yaşamla buluşturuyor.

03

Elysium Miramar Bodrum, Bodrum ve çevresinin en güzel plajlarına, en iyi kulüp ve restoranlarına yakınlığıyla hem çok hareketli bir yaşamı hem de çevresinin sakinliğiyle büyük bir dinginliği aynı anda yaşatıyor.

04

Elysium Miramar Bodrum, size dört mevsim boyunca keyifle yaşayacağınız sıra dışı bir lüks sunuyor. Akıllı ev sistemleriyle her an kontrol edilebilen yüksek güvenlik donanımlarına sahip proje, 12 ay boyunca yaz-kış keyifle yaşanan bir Bodrum rüyasına dönüşüyor.

Proje Görsellerİ

DİĞER BİLGİLER

Proje Bilgileri

Bodrum’un merkezinde muhteşem deniz, doğa, marina, Bodrum kalesi ve adalar manzaralı 22 dönüm arazi üzerinde hayata geçmektedir. Tasarımının Proce Mimarlık tarafından yapıldığı projenin iç tasarımı Melike Battal Tasarım’a aittir.

Statü Satışta
Websiteofton.com.tr/portfolio/miramar-bodrum/

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz?

EvetHayır