Elysium Premier Bodrum

Elysıum Premier Bodrum

Ofton Elysium Premier Bodrum


PROJE HAKKINDA

Lüksün ötesindeki bir şıklığı ve cazibeyi ruhunda taşıyan sadece 8 villasıyla sınırları zorluyor. Sonsuz maviliklere bakan 360 derecelik Bodrum manzarası, Antik dönemin ruhunu taşıyan Bodrum Kalesi’nin ışıkları ve Kos adasının silüeti …Bodrum’un kalbinde, tüm kalp atışlarını hızlandıracak güzellikte…Bugünü ve tüm geçmiş zamanları kucaklayacak kadar zamansız, rafine ve ince…Fonksiyonel zenginlik kusursuz bir özgünlük ve çarpıcı bir görsel etki… Elysium Premier Bodrum’un villalarının çekici mimari tasarımları sofistike bir tavrın inceliklerini yansıtıyor.

Konut Sayısı  : 8 Konut
İnşaat Alanı  : 6.247 m2,
Konut Tipleri  : Villa,

AVM ve Marketlere yürüme mesafesinde yer almaktadır,
Bodrum Özel hastanesi ve Devlet Hastanesi’ne 500 mt,
Bodrum merkeze 1 km,
Yat limanı ve sahillere 1.4 km

PROJE GENEL BİLGİLERİ

01

Her sabah aynı kusursuz manzaraya ve doğaya uyandığınız bir hayat…Sonsuz mavilikler ve adaların eşsiz siluetleri…Büyük bir özgürlük ve eşsiz bir şıklıkla hayallerin sınırlarını zorlayan… Her anı mutlulukla, keyifle, dinginlikle yaşanan….Lüksün ötesine, Elysium Premier Bodrum’a hoş geldiniz.

02

Elysium Premier Bodrum, lüksün ötesindeki bir şıklığı ve cazibeyi ruhunda taşıyan sadece 8 villasıyla sınırları zorluyor. Sonsuz maviliklere bakan 360 derecelik Bodrum manzarası, Antik dönemlerin ruhunu taşıyan Bodrum Kalesi’nin ışıkları ve Kos Adası’nın silueti… 

03

Fonksiyonel zenginlik, kusursuz bir özgünlük ve çarpıcı bir görsel etki… Elysium Premier Bodrum’un
villalarının çekici mimari tasarımları, sofistike bir tavrın inceliklerini yansıtıyor. Doğal taş, mermer, alüminyum, çelik ve masif ahşap gibi geleneksel ya da çağdaş dokular, büyük bir kusursuzluk içinde bir araya geliyor. 

04

Elysium Premier Bodrum, size 4 mevsim boyunca sınırsız bir lüks ve konfor sunarken, doğanın tüm elementlerini tüm duyularınızla hissedeceğiniz bir yaşamı da sizin için mümkün kılıyor. Bodrum’un güneşini, mikro klima özelliği taşıyan serin havasını, masmavi koylarını, önünüze seriyor.

Proje GÖrsellerİ

DİĞER BİLGİLER

Proje Bilgileri

813 m2 ’lik geniş, özgür bir alanda size özel bahçesi ve yüzme havuzuyla taçlanan dubleks villanızda her şey eksiksiz tasarlandı. Evinizin dışında başlayan lüks, tüm ihtişamıyla içinde de kendini gösteriyor.
Statü Satışta
Websiteofton.com.tr/portfolio/premier-bodrum/

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz?

EvetHayır