Elysium Art Şişli

Elysium Art ŞİŞLİ

Ofton Elysium Art Şişli


proje hakkında

İstanbul’un kalbi Bomonti’de çok özel bir yaşam ve yatırım konsepti ile hayata geçmektedir. 7’si ticari toplam 221 bağımsız birimden oluşan Elysium Art Şişli, 66 m2’den başlayıp yüksek kira getirisi olacak olan 1+1’ler, birleşerek 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelere bir anda dönüşebilecek şekilde planlanmıştır.
Mimari konsepti Piramit Mimarlık tarafından tasarlanan 26 katlı projenin iç mimari tasarımını Melike Battal Tasarım Ofisi yapmıştır. Elysium Art Şişli, şehrin merkezi noktalarına birkaç dakikalık mesafede konumlanmaktadır.

 

PROJE GENEL BİLGİLERİ

01

Değeri sürekli artacak bir yatırım fırsatı niteliğindeki Elysium Art Şişli, 66 m2’den başlayıp, yüksek kira getirisi olacak olan 1+1’ler, birleşerek 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelere dönüşebilecek şekilde planlandı.

02

Metro’ya 850 km,
Cevahir AVM’ye 1 km,
Zorlu AVM’ye 4 km,
Nişantaşı’na 1 km,
Citys AVM’ye 1,5 km,
Kanyon AVM’ye 3,5 km,
Taksim’e 2,5 km uzaklıkta yer almaktadır.

03

Elysium ayrıcalığını,en ince detaylarda bile yaşayacaksınız.Sanatın okunuşlarıyla, evinizin her yerinde, her saniye özel hissedeceksiniz.

04

Elysium Art Şişli, sanatı sadece bina özelinde sergilemekle kalmıyor, sanatseverlere de destek veriyor. Proje içerisinde bulunan galeri alanı ile, birçok sanatçı tasarımlarını burada sergileme fırsatı bulacak. Galeri sadece sanat sergilerine değil, birçok event ve organizasyona da ev sahipliği yapacak.

PROJE GÖRSELLERİ

DİĞER BİLGİLER

Proje Bilgileri

Sosyal Tesis
Açık Kapalı Yüzme Havuzu
Fitness Center
Sauna ve Buhar Odası
Playstation Odası
Vitamin Bar
Sergi ve Organizasyon Alanları

Statü Satışta (2016)
Websiteofton.com.tr/portfolio/sisli/

BİLGİ TALEP FORMU

Ofton İnşaat'ın tüm duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz?

EvetHayır