İBİS STYLES TAKSİM’DE İFTARA ÖZEL AÇIK BÜFE

İbis Styles Taksim’de İftara Özel Açık Büfe

 

Ofton İnşaat’ın turizm alanındaki yatırımlarından İbis Styles Taksim, ramazan ayının coşkusunu yaşamak isteyen misafirlerini zengin açık büfe menüsü ile karşılıyor.
İbis Styles Taksim on bir ayın sultanı ramazanı, iştah açıcı ve alternatifi bol açık büfe menüleri ile karşılıyor. İftariyeliklerin ve ara sıcakların masaya servis edildiği İbis Styles Taksim iftar sofrasında, ana yemek ve tatlılar açık büfe olarak misafirlerin tercihine bırakılıyor. Ramazan ayının yaz mevsimine denk gelmesiyle menü alternatifleri hafif ve az baharatlı olarak yeniden yorumlanıyor.
Huzur, bolluk ve bereket dolu iftar yemekleri için İbis Styles Taksim; zengin iftariyelikler,  günün çorbası, zeytinyağlılar, sıcak-soğuk başlangıçlar, taze baharatlarla lezzetlendirilmiş köfte, taze kekikle marine edilmiş ızgara tavuk ve şefin özenle hazırladığı günün yemeği gibi lezzetleri misafirlerine sunuyor. Ramazan tatlılarının vazgeçilmezi güllacın yanı sıra iftar sonrası tercih edebileceğiniz kalburabastı, sütlaç, revani, keşkül ve hoşaf da diğer enfes lezzetler arasında yer alıyor.
İstanbul’un tarihi semti Beyoğlu’nda trafiğe takılmadan şehrin tüm noktalarından hızlıca ulaşabileceğiniz İbis Styles Taksim, göz dolduran geniş açık büfe iftar menüsü ile kişi başı 70 TL.
 
Bilgi & Rezervasyon : 0212 373 09 00