The Elysium İstanbul Taksim

Elysium İstanbul Taksim

Ofton Elysium İstanbul Taksim


Otel hakkında

İstanbul Taksim’de akıllı bina konseptiyle tasarlanan The Elysium Hotel, modern teknolojinin tüm imkânlarını barındırırken, iç mimarisi de Beyoğlu’nun klasik atmosferine ve doğal dokusuna uyumluluk gösteriyor.

Taksim’de yükselen The Elysium Hotel, 80 m² ile 180 m² arasında değişen toplam 130 suit dairesi, 68 studio odası ve 2 penthouse ile İstanbul Lounge Restorantı ve barı, SPA ve fitness merkezi ile size şehrin enerjisiyle bütünleşecek yepyeni bir yaşam vaad ediyor.

The Elysium Hotel sakinlerine, dilerlerse tercihe göre suitlerini günlük, haftalık, aylık, yıllık şekilde kiraya verebilme seçeneği de sunuyor. Bu sayede yatırımcılar orta vadede yatırımlarının karşılığını geri alırken, uzun vadede de yüksek kârlılık fırsatını yakalayabiliyor. Bu sebeple yatırımcıların da gözdesi olan proje, İstanbul’un değişmez yaşam merkezi Taksim’de olması sebebiyle yerli yabancı tüm müşterilerini memnun etmektedir. Kültür, sanat, ticaret ve eğlencenin merkezinde, Ofton ayrıcalığıyla yüksek standartlarda modern bir yaşam keyfi sizleri bekliyor.

OTEL GENEL BİLGİLERİ

01

Tarihi merkezinde İstanbul şehrinde yer alan 5 yıldızlı The Elysium Istanbul otelinde uluslararası yemeklerinin servis edildiği 24 saat bir restoran vardır. Otel 2011 yılında açıldığından beri İstanbul şehrindeki modern mimarinin örneğidir.

02

Konuklarımız güzellik tedavileri, hamam, refleks masajı ile rahatlayabilirler. Otelin spor merkezinde fitness kursları, spor salonu, yoga kursları alabilirler

03

Mükemmel konumuyla, The Elysium Istanbul Otel, Yerebatan Sarayı, Galata Mevlevihanesi Müzesi, İstanbul Modern ve müzelere, galerilere, kuleye doğrudan erişim sağlar. İstanbul şehir merkezi ile konaklama arasındaki mesafe 5 km’dir.

04

Otelde 186 modern tarz iklim kontrolü, yazı masası, ısıtma sistemi, televizyon, ütü odası özellikli standart dekorlu odalar bulunmaktadır. Konuklar, deniz üzerinde bir panoramik görünümü takdir edeceklerdir. Banyolar bornozlar, fön, duş ile de vardır.

OTEL GÖRSELLERİ

DİĞER BİLGİLER

Otel Bilgileri

Oda ve süitlerimiz otantik bir ortamda modern konfor sunmaktadır.
185 oda
50 sigara içilen oda
135 sigara içilmeyen oda
Engelli konuklar için 1 oda
İstek üzerine beşik

Websiteofton.com.tr/portfolio/the-elysium-istanbul-taksim

BİLGİ TALEP FORMU