DOUBLETREE BY HİLTON İSTANBUL PİYALEPAŞA, FIRSATLARIYLA SOĞUK HAVALARDA İÇİNİZİ ISITACAK

DoubleTree by Hilton İstanbul – Piyalepaşa, Fırsatlarıyla Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak

Piyalepaşa’nın ilk 5 yıldız oteli olma özelliğine sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa, havaların soğumasıyla birlikte içinizi ıstacak bir kampanya başlatı. Kampanya kapsamında gecelik 68,85 Euro’dan başlayan fiyatlarla 31 Ocak 2016’ya kadar DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa’da konaklayabilirsiniz.

Ofton İnşaat’ın turizm alanındaki yatırımlarından DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa, 17 Kasım 2015 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında sıcacık bir kampanya düzenliyor.

Mimari detaylarıyla konukların huzur bulup rahatlayabilecekleri şık ve modern tasarıma sahip otel, kampanya kapsamında standart oda için gecelik 68,85 Euro’dan başlayan, yine standart odaa kahvaltı dahil 93,15 Euro’dan başlayan fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor.

DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa’da kampanya kapsamında konaklamayı tercih edecek misafirlere bar fiyatlarında da yüzde 25’lik bir indirim uygulanacak.

İstanbul’un önemli merkezlerine ulaşım kolaylığı

Dünyanın sayılı meydanlarından biri olan Taksim’in yanı başında, çevreyolu bağlantılarına, D-100 karayoluna, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına ulaşım kolaylığı sunan, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla ön plana çıkan Piyalepaşa’da konumlanan DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa iş dünyasının tercih edeceği önemli bir lokasyon olacak.

Otel, bulunduğu konum nedeniyle Haliç, İstiklal Caddesi, Nişantaşı, Beşiktaş Kabataş, Karaköy, Sultanahmet, gibi şehrin merkezi ve turistik noktalara eşit uzaklıkta, kolay ulaşım imkanı sunuyor. Haliç Kongre Merkezi ve pek çok alışveriş merkezine de yakın olan otele Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından da taksiyle rahatça ulaşılabiliyor.

Yoğun toplantıların ardından Monte Restaurant & Bar ikinci adres

Leed Gold Sertifikası adayı DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa’nın, teras katındaki kapalı mekanda 50, açık alanda 60 konuğun ağırlandığı Monte Restaurant & Bar yer alıyor. Yoğun bir iş gününün ardından ya da sıcak bir atmosferde doğum günü kutlaması yapmak isteyenlerin yeni adresi, DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa’nın eşsiz şehir manzaralı Monte Restaurant & Bar’ı olacak.
DoubleTree by Hilton İstanbul Piyalepaşa
Kaptanpaşa Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı, 34440 İstanbul
Telefon : 0216 651 48 18 Faks : 0216 651 48 28
www.istanbulpiyalepasa.doubletreebyhilton.com

DoubleTree by Hilton Hakkında
Altı kıtadaki merkezi şehirler, metropoller ve tatil yörelerinde bulunan ve sayıları gittikçe artan, halihazırda 425’ten fazla üst sınıf otele sahip olan DoubleTree by Hilton bünyesinde yaptığımız her şey, konuklarımız, çalışanlarımız ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz toplumlar için “Değerli Bir Deneyim Yaratma” (Create A Rewarding Experience – CARE) yolunda ilham kaynağı. Misafirperverliğimizi ilk önce, konuklarımız otele adım attıklarında kendilerine ikram ettiğimiz çikolata parçacıklı, sıcak kurabiyeleriyle gösteriyor; ödüllü Hilton HHonors konuk sadakat programı, kaliteli hizmetler, sunduğumuz imkanlar ve çalışanlarımızın konuklarımıza kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan, çalışanlarımızın gösterdiği güler yüz ve özenle sürdürüyoruz.
Hilton Worldwide Hakkında
Hilton Worldwide (NYSE: HLT), konaklama sektörünü lüks, full hizmet oteller ve resortlardan apart süitlere ve orta segmentindeki otellere kadar genişleten, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketidir. Hilton Worldwide, 96 yıl boyunca olağanüstü konuk deneyimi sunma geleneğini sürdürmüştür. Şirketin markaları, 97 ülkede 730.000’den fazla odaya sahip, Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio – A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil 4.440’den fazla otel ve devremülkten oluşmaktadır. Şirket ayrıca, dünya çapındaki konuk ödül programı olan Hilton Hhonors® programını yürütmektedir.
news.hiltonworldwide.com,  www.facebook.com/hiltonworldwide, www.twitter.com/hiltonworldwide,www.youtube.com/hiltonworldwide, www.flickr.com/hiltonworldwide ve www.linkedin.com/company/hilton-worldwide

 

Manifesto
Ozan Öcal, ozano@manifesto.tc, 0555 870 67 77
Muzaffer Ergun, muzaffer@manifesto.tc, 0507 789 89 21
Cemre Okan, cemre@manifesto.tc, 0507 318 42 54