GELİN HAMAMININ MODERN YÜZÜNÜ ELYSIUM İSTANBUL MGALLERY BY SOFİTEL’DE KEŞFEDİN

Gelin Hamamının Modern Yüzünü Elysium İstanbul MGallery by Sofitel’de Keşfedin

Türkiye’nin yeniliklerde öncü markası Ofton İnşaat’ın yatırımıyla ilk defa Taksim’de hizmete giren Elysium İstanbul MGallery by Sofitel gelin adaylarına özel hazırladığı SPA fırsatları ile unutulmaz bir deneyim vaat ediyor
 
 
Elysium SPA modern atmosferinde sunduğu geleneksel “Gelin Hamamı” fırsatı ile gelin adaylarına, büyüleyici şehir İstanbul’un gizli hazinesinde yaşayacakları keyifli bir deneyim ve terapi vaat ediyor. 2 saat süren 8 kişilik Gelin Hamamı organizasyonunda alanın gruba özel olarak kapatılmasının yanı sıra, 30 dakikalık hamam hizmeti, meyve ve alkolsüz içecek ikramı kişi başı 145 TL olarak sunuluyor.
 
Elysium SPA, Dünyanın sayılı merkezlerinde yer alan ve tamamen doğal ürünlerden oluşan bakımları ile bilinen ünlü Fransız markası Charme D’orient mucizesini keşfetmesi için misafirlerini bekliyor. Elysium SPA’nın menüsünde birbirinden farklı 15 çeşit masaj, 15’den fazla hamam, SPA ritüeli ve özel bakımları yer alıyor. Tüm bu hizmetler de gelin hamamı davetlilerine % 25 indirimli olarak sunuluyor.
 
Düğününüzde Işıldayan Bir Güzellik için “Bride Beauty”
 
AccorHotels’in Türkiye’deki ilk özel koleksiyon markası The Elysium İstanbul MGallery by Sofitel hazırladığı “Bride Beauty” paketi ile evlilik öncesi stres atıp rahatlamak ve en özel günlerinde güzellikleriyle ışık saçmak isteyen gelinlerin imdadına koşuyor. 40 dakikalık geleneksel hamam, 20 dakikalık argan yağı ile saç bakımı ve 60 dakikalık Purifying Face masajını içeren Bride Beauty yalnızca yaza özel fiyatıyla 310 TL.
 
Detaylı Bilgi & Rezervasyon : 0212 373 01 00 | spa@theelysiumistanbul.com