İSTANBUL’UN GİZLİ HAZİNESİ ELYSIUM SPA’DAN YENİ YIL BAKIM PAKETLERİ

İstanbul’un Gizli Hazinesi:
Elysium SPA’dan Yeni Yıl Bakım Paketleri

Türkiye’nin yeniliklerde öncü markası Ofton İnşaat’ın yatırımıyla ilk defa İstanbul Taksim’de hizmete giren The Elysium İstanbul MGallery by Sofitel’de yer alan Elysium SPA, özel bakım ve masaj paketlerini Aralık ayı sonuna kadar yılbaşına özel hazırladığı avantajlarla sunuyor.

Fransız Accor grubunun lüks otelleri içeren özel koleksiyon markası MGallery by Sofitel, Fransa’nın lüks anlayışını bulunduğu bölgenin yaşam tarzı ile birleştirirken, kişiye özel hizmeti “Unutulmaz Anlarla” sunmasıyla tanınıyor.

The Elysium İstanbul MGallery by Sofitel’de bulunan Elysium SPA misafirlerini büyüleyici kentin geleneksel hazinesine doğru unutulmaz bir rahatlama yolculuğuna çıkarıyor. The Elysium İstanbul MGallery by Sofitel’de bulunan Elysium SPA, iki farklı Yılbaşı paketinde 40 dakikalık geleneksel VİP hamam ritüeli ve 40 dakikalık masajları bir arada sunuyor.

Elysium SPA, bünyesinde farklı masaj, SPA ve hamam ritüellerini barındırırken, Charme D’orient klasik, kombo, journeys, signatures olmak üzere geniş SPA menüsü ile dikkat çekiyor. Elysium SPA’nın menüsünde birbirinden farklı 15 çeşit masaj, 15’den fazla hamam ve SPA ritüeli ayrıca ünlü Fransız markası Charme D’orient özel bakımları yer alıyor. Dünyanın sayılı merkezlerinde yer alan ve tamamen doğal ürünlerden oluşan bakımları ile bilinen ünlü Fransız markası Charme D’orient mucizesini keşfetmesi için misafirlerini bekliyor.

Yılbaşı özel paketlerinden biri olan 80 dakikalık Aromatic Spell; 40 dakika Aromasaj’ın yanında günlük SPA ve hamam kullanımını içeriyor. İkinci yılbaşı paketi olan 100 dakikalık Instant Beauty ise 40 dakika Purifiying Face masajının yanında günlük SPA ve hamam kullanımını kapsıyor. Aromatic Spell 465 TL, Purifiying Face ise 520 TL ücret karşılığında sunuluyor. Yılbaşı için özel olarak hazırlanan paketler Kasım ayı boyunca ve Aralık ayı sonuna kadar yüzde 30 indirimle misafirlere sunulurken, üye olmak isteyen masaj severlere ise sürpriz indirimler uygulanıyor.

Elysium SPA, huzur veren atmosferinde geleneksel Türk hamamı ve farklı hamam ritüellerinin yanı sıra masaj odaları, sauna, kapalı havuzu, vitamin barı ve tam donanımlı fitness salonunda sunulan ayrıcalıklı hizmetleriyle misafirlerinin ruhunu şımartıyor.

Elysium SPA’nın yeni yıl paketi avantajından faydalanan misafirler yeni yılı yeni enerji ve daha bakımlı bir görüntü ile karşılıyor.

Detaylı Bilgi & Rezervasyon : 0212 373 0 100 |spa@theelysiumistanbul.com

Manifesto İletişim
Muzaffer Ergun muzaffer@manifesto.tc 0507 789 89 21
Cemre Okan Çoban cemre@manifesto.tc 0507 318 42 54