ELYSİUM SERENE KANDİLLİ EVLERİ’NE KONUT ÖDÜLÜ

Elysium Serene Kandilli Evleri’ne Ideal Standard Yaşam Alanı Konut Ödülü

Ofton İnşaat’ın akıllı ev sistemleri ile doğada modern bir yaşamın kapılarını açan projesi Elysium Serene Kandilli, Ideal Standard Internatiol Uluslararası Proje Ofisi tarafından Ideal Standart Yaşam Alanı Konut Ödülü’ne layık görüldü.
Türkiye’nin önde gelen inşaat markalarından Ofton İnşaat’ın, İstanbul Boğazı’nın incisi Kandilli’de hayata geçen yeşille iç içe projesi Elysium Serene Kandilli Evleri, Ideal Standard Internatiol Uluslararası Proje Ofisi tarafından WOW İstanbul Hotel’de düzenlenen ödül töreninde “İdeal Standart Yaşam Alanı Konut Ödülü” aldı.
Doğayla iç içe modern bir yaşamın adresi Elysium Serene Kandilli
İstanbul’un en sağlam zeminlerinden birinde, estetikten ödün vermeyen iç ve dış tasarımı ile en üst düzeyde güvenli hale getirilen Elysium Serene Kandilli, 17 müstakil ev ve 136 bağımsız bölümden oluşuyor. Elysium Serene Kandilli, akıllı ev sistemleri ile doğada modern bir yaşam sunuyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek bir çok şeyi bir arada sunan Elysium Serene Kandilli’de açık kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları bulunuyor.

Manifesto
Ozan Öcal, ozano@manifesto.tc, 0555 870 67 77
Muzaffer Ergun, muzaffer@manifesto.tc, 0507 789 89 21
Cemre Okan, cemre@manifesto.tc, 0507 318 42 54