CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ İSMİ FERYAL GÜLMAN, BU YAZI ELYSİUM MİRAMAR BODRUM’DA GEÇİRECEK

Cemiyet hayatının ünlü ismi Feryal Gülman, bu yazı Elysium Miramar Bodrum’da geçirecek

 

Sosyal sorumluluk ve dijital dünyaya sunduğu projelerle adından söz ettiren Feryal Gülman, turizm ve gayrimenkul alanında sektörün öncü firması olan Ofton İnşaat’ın Bodrum projelerine mimari danışmanlık verecek. Yaz aylarını yine Ofton imzalı Elysium Miramar Bodrum projesinde geçirecek olan Gülman, arkadaşlarını da bu özel projede ağırlayacak.
 
Ofton İnşaat’ın Bodrum’da hayata geçirdiği premium projelere mimari danışmanlık vereceği için heyecanlı olduğunu ifade eden Feryal Gülman, “Farklı çalışmalar sebebiyle ara verdiğim mesleğime geri dönüyorum. Bodrum Kalesini gören Elysium Miramar Bodrum ve Elysium Premier Bodrum projeleri için yaz boyu Bodrum’da olacağım” dedi. Gülman yaz boyunca misafirlerini Elysium Miramar Bodrum’daki villasında ağırlayacak.
 
Ofton İnşaat’ın Elysium kalitesini Bodrum’a taşıdığı Elysium Miramar Bodrum projesinde yaşam başladı. Konutlar ‘hemen teslim’ avantajı ile satılıyor. Bodrum Kalesi’nin uçsuz bucaksız manzarası ile dikkat çeken lüks villa projesi; sahiplerine dört mevsim yaşama konforu sunuyor.
 
Bodrum’un en kıymetli lokasyonlarında proje geliştirerek yatırımcılarına her daim kazanç sağlayan Ofton İnşaat, Bodrum’un merkezinde hayata geçirdiği  Elysium Miramar Bodrum projesini teslim etti. 22 dönüm arazi üzerinde inşa edilen proje; sahiplerine sunduğu deniz, doğa, marina ve Bodrum kalesi manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor. 
 
Butik bir proje olan Elysium Miramar Bodrum, bulunduğu konum itibariyle ev sahiplerine dört mevsim boyunca dingin ve hareketli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Projede, çam ve zeytin ağaçlarının arasında yürüyüş yapılabilen doğal patika alanları sayesinde dingin bir yaşam sürülürken; Bodrum merkeze olan 1 km yakınlık sayesinde  canlı ve hareketli bir yaşam vaad ediliyor.
 
Ev sahiplerinin kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini sağlayacak her türlü detayının incelikle düşünüldüğü projede; her dubleks villanın önünde müstakil havuz ve bahçesi yer alıyor. Her penthouse dairenin çatı terasında muhteşem manzaralı yüzme havuzu ve kitchenette, giriş kapısı önünde ise bahçeleri bulunuyor.
 
Havaalanına 30, Bodrum merkeze 1, yat limanı ve sahile 1.4, Marina’ya 1.8 km mesafede olan Elysium Miramar Bodrum; alışveriş merkezleri, marketler ve hastanelere ise yürüme mesafesinde yer alıyor.
 
Akıllı ev teknolojisi ile donatılan proje, az katlı 23 blokta 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ile 4 adet 4+1 penthouse konuttan meydana geliyor. Elysium Miramar Bodrum’da akıllı ev sistemleri sayesinde; klimalar uzaktan çalıştırabiliyor, perdeler açılıp kapatılabiliyor, aydınlatma üniteleri kontrol edebiliyor, hırsızlık, yangın ve su baskını gibi acil durumlarda site genel güvenlik birimiyle eş zamanlı haberdar olunabiliyor, evlerin giriş kapıları parmak izi okuyucularla açılıyor.
 
Elysium Miramar Bodrum’da fiyatlar 561 bin 800 Euro’dan başlıyor. Ofton İnşaat, banka kredisi ve peşin ödemelerin yanı sıra kendi bünyesinde yüzde 50 peşin alıp kalan yüzde 50 için 12 aya kadar vade yapıyor. 
 
8 özel villa ile ayrıcalıklı bir dünya Elysium Premier Bodrum’da
 
Ofton, Bodrum merkeze 1 kilometre mesafede inşa ettiği 8 özel villadan meydana gelen Elysium Premier Bodrum projesi ile de ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.
 
Her biri yaklaşık 1000 metrekare arsa alanı üzerinde sınırlı sayıda yükselen villalar, alanları 813 metrekare olan 6+1’lerden oluşuyor. Lüksün sınırlarını zorlayan Elysium Premier Bodrum’daki villalar üç kattan meydana geliyor ve dekorasyon villa sahiplerinin isteklerine göre yapılıyor. 360 derecelik Bodrum manzarasına hakim olan Elysium Premier Bodrum, sahiplerine Bodrum Kalesi ve Kos Adası silueti sunuyor. Hamamdan fitness salonuna, sinema salonundan özel yüzme havuzuna kadar birçok sosyal alana sahip olan projede çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna ve Türk hamamı da bulunuyor. Elysium Premier Bodrum’un her villasında akıllı ev altyapısı, çamaşır odası, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, özel yüzme havuzu ve veranda da yer alıyor.
 
Bodrum Özel Hastanesi ve Devlet Hastanesi’ne 500 metre, Yat Limanı’na 1.4 kilometre, Havaalanına ise 30 kilometre uzaklıkta yükselen proje; alışveriş merkezleri ve süpermarketlere ise yürüme mesafesinde bulunuyor. 2016 yılının sonunda teslim edilmesi planlanan Elysium Premier Bodrum’da fiyatlar 2 milyon 655 bin Euro’dan başlıyor.