THE ELYSİUM ISTANBUL MGALLERY BY SOFİTEL

The Elysium Istanbul MGallery by Sofitel “Unutulmayacak An’lar” için Sizi Bekliyor

Ofton İnşaat, İstanbul’un geleneksel özelliklerini, modern tasarımı ve mimarisi ile Taksim’de buluşturan Fransız Accor Grubu’nun özel koleksiyon markası MGallery by Sofitel’i Türkiye’ye kazandırarak misafirlerine unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

Ofton İnşaat, turizm sektöründeki yatırımlarına devam ediyor. Bu çerçevede dünyanın tüm kıtalarında kendine özgü özellikleriyle hizmet veren Fransız Accor Grubu’nun özel koleksiyon markası, The Elysium Istanbul MGallery by Sofitel, kültürlerin kaynaştığı Taksim’den ilhamını alarak misafirlerine “Unutulmaz An’lar” sunuyor.

The Elysium Istanbul MGallery by Sofitel, İstanbul’un hem doğu hem de batı kültürlerini bir araya getirerek zarif dokusu ve mermer yapılarının şıklığı ile etkileyici ve enerji verici bir ortam sağlıyor. İstanbul’un en lüks koleksiyon markası unvanıyla 63’ü standart, 130’u süit ve 2’si penthouse olmak üzere toplam 195 odası ile Unutulmaz An’ları deneyimleme fırsatı sunan The Elysium Istanbul MGallery by Sofitel, çatı katından lobisine kadar farklı tasarım ve derinliklerin bir araya geldiği mimarisiyle şehrin büyüleyici manzarasına ev sahipliği yapıyor.

İstanbul’un gizli hazinesi; Elysium SPA

A la Carte Restoranı, Pastane Köşesi ile Vitamin Barı’nın yanı sıra The Elysium İstanbul MGallery by Sofitel’de bulunan Elysium SPA misafirlerini büyüleyici kentin geleneksel hazinesine doğru unutulmaz bir rahatlama yolculuğuna çıkarıyor. Elysium SPA, bünyesinde farklı masaj, SPA ve hamam ritüellerini barındırırken, Charme D’orient klasik, kombo, journeys, signatures olmak üzere geniş SPA menüsü ile dikkat çekiyor. Elysium SPA, huzur veren atmosferinde geleneksel Türk hamamı ve farklı hamam ritüellerinin yanı sıra masaj odaları, sauna, kapalı havuzu, vitamin barı ve tam donanımlı fitness salonunda sunulan ayrıcalıklı hizmetleriyle misafirlerinin ruhunu şımartıyor.

Manifesto
Muzaffer Ergun            muzaffer@manifesto.tc  0507 789 89 21
Merve Altay mervea@manifesto.tc 0552 204 76 72  
Cemre Okan Çoban     cemre@manifesto.tc       0507 318 42 54